Novinky

arr3Silvestr s tv koncerty a živou hudbouV poslední den roku 2022 přinesou domácí i zahraniční televizní stanice nabídku koncertů, živé hudby... arr3Zákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3BZákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3B Je rozhodnuto. Zákazníci satelitní platformy... arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

freeSAT je poskytovatel satelitní televize se signálem dostupným po celé České republice.

Nabízí HD programy jako součást základních balíčků! Technologie satelitní televize Vám přináší úžasné televizní zážitky přímo v pohodlí domova. Jednou z největších výhod satelitní televize je oblast pokrytí: můžete žít skoro kdekoliv v České republice a mít stovky televizních programů ve vysoké kvalitě. Tato technologie nám umožňuje nabídnout Vám více jak 100 vysokokvalitních digitálních programů, počínaje Vašimi oblíbenými místními a konče známými mezinárodními. Naše široká nabídka programových balíčků je šitá na míru celé Vaší rodině. Programy v nich obsažené poskytují pořady nejrůznějšího druhu – od zábavných show přes filmy, animované seriály, dokumenty až po hudbu či relace o životním stylu.

Služba je poskytována z družice THOR na pozici 0.8°W. Minimální doba vázanosti je 24 měsíců.

 

NIKDY NEBYLO SATELITNÍ VYSÍLÁNÍ NA DVĚ TELEVIZE LEVNĚJŠÍ !

Satelitní karta ze 100 programy s toho 21 HD programů od FreeSAT ZA 149,- na jednu a za 199,- pro dvě TV Měsíčně.Tato varianta je výborná pro uživatele s vlastním  satelitním přijímačem nebo televizorem se satelitním tunerem. Karta obsahuje v základu více než 100  a 21 HD programů jako zábavu, sport filmy, kanály pro děti a dokumentární kanály pro celou rodinu za překvapivě nízkou cenu. Neplatíte žádné servisní ani jiné skryté poplatky, a karty Vám zůstávají po celou dobu služby stejné - není potřeba je měnit ! Naladění provádíme našimi techniky.Pro více informací kontaktujte naší firmu.

 

Provádíme kompletní dodávku a servis FreeSat

Vážení zákazníci, naše firma je autorizovaný partner FreeSat.Instalace provádíme do 48h.