Novinky

arr3Silvestr s tv koncerty a živou hudbouV poslední den roku 2022 přinesou domácí i zahraniční televizní stanice nabídku koncertů, živé hudby... arr3Zákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3BZákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3B Je rozhodnuto. Zákazníci satelitní platformy... arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Repeatery GSM

Zesilovače signálu GSM

Bydlíte v oblasti, kde je špatný GSM signál nebo jeho síla kolísá? Už Vás štve, že máte mobil, ale jste neustále mimo dosah? Nezoufejte, máme pro Vás řešení, GSM zesilovač. Tato pomůcka zesílí signál a Vy už nebudete muset s telefonem běhat na kopec, abyste zavolali svým kamarádům.
GSM repeater najde uplatnění také v budovách a jejich částech, kde je GSM signál narušen například tlustými zdmi, či v podzemních prostorách, jako jsou garáže, sklepy apod., kam signál špatně proniká.

Více na: https://www.mobilmania.cz/clanky/repeater-je-resenim-spatneho-mobilniho-signalu/sc-3-a-1316133/default.aspx