Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s Androidem V dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Repeatery GSM

Zesilovače signálu GSM

Bydlíte v oblasti, kde je špatný GSM signál nebo jeho síla kolísá? Už Vás štve, že máte mobil, ale jste neustále mimo dosah? Nezoufejte, máme pro Vás řešení, GSM zesilovač. Tato pomůcka zesílí signál a Vy už nebudete muset s telefonem běhat na kopec, abyste zavolali svým kamarádům.
GSM repeater najde uplatnění také v budovách a jejich částech, kde je GSM signál narušen například tlustými zdmi, či v podzemních prostorách, jako jsou garáže, sklepy apod., kam signál špatně proniká.

Více na: https://www.mobilmania.cz/clanky/repeater-je-resenim-spatneho-mobilniho-signalu/sc-3-a-1316133/default.aspx