Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s Androidem V dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Akční nabídka » Satelity

Komplet multiroom Formuler S Turbo 4K

Komplet multiroom Formuler S TURBO- homesharing v jedné domácnosti, nezávislé sledování programů z jedné přístupové karty na více přijímačích.

Komplet pro příjem programů z jedné přístupové karty na dvou přijímačích nezávisle na sobě, možno rozšířit až na x-přijímačů v domácí síti- intranet nebo internet, předpokladem je vlastní přístupová karta Skylink, Freesat by UPC
Složení:
FORMULER S TURBO - Android Nougat 2x , použití s kartou ICE 0D96, 0D97, Cryptoworks 0D02, Irdeto 0624 na dotaz
 

FORMULER S TURBO 4K ULTRA HD SATELLITE- IPTV RECEIVER - Satelitní a mediální přijímač nové generace 4K UHD. Vychutnejte si všechny důležité technologie Formuleru s novým satelitním přijímačem UHD. Nejlepší funkce z IPTV byly komprimovány do kompaktní komprese S Turbo kompatibilní s cenou, aby si je mohli užívat všichni.
Formuler S Turbo má silný quad-core CPU, který poskytuje více než dostatečný výkon pro provoz úžasného UHD satelitního přijímače & middleware klienta MYTVOnline IPTV.
Nejkrásnější, moderní a inovativní designové koncepty UX / UI jsou přesně zde. Bezproblémová integrace se systémem Android a nativním přehrávačem

 

Cena s DPH 7.600,-

Prodej pouze s instalací.


Amiko multiroom 2TV z jedné karty.

Komplet multiroom Amiko - homesharing v jedné domácnosti, nezávislé sledování programů z jedné přístupové karty na více TV přijímačích včetně HDTV.

Komplet pro příjem programů z jedné přístupové karty na dvou přijímačích nezávisle na sobě,včetně HDTV možno rozšířit v domácí síti- intranet nebo internet pomocí wlan, předpokladem je  přístupová karta Skylink, Freesat by UPC typu Cryptoworks nebo ICE.
Složení:
přijímač AMIKO HD - 2x , použití s kartou ICE 0D96, 0D97 , Cryptoworks 0D02, Přístroj malých rozměrů, který můžete připevnit i na zadní stranu vaši TV.

Specifikace:

- Příjem DVB-S v MPEG-2 a DVB-S2 MPEG-4/H.264

- 1x čtečka UNI 

- Externí IR čidlo (součástí balení)

- 2x vysokorychlostní USB 2.0 

- Ethernet Připojení a USB WiFi podpora

- Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS

- Full HD (1080p) výstup přes HDMI

- YouTube videa
- Fastscan

- RSS Reader a funkce Předpověď počasí (Ethernet nebo WiFi připojení vyžadováno)

- Možnost montáže na televizi (nálepka součástí balení)

- Funkce PVR s možností TimeShift

- Přepínání kanálů za méně než 1 sekundu

- Funkce Picture In Graphic (PIG)

- Elektronický programový průvodce (EPG)

- Podpora titulků

- Teletext (VBI)

- Rodičovský zámek     

- Umožnuje přenos informací o programech z přijímače do přijímače     

- Vzrušující hry  

- Externí napájení DC 12V  

- Spotřeba energie v pohotovostním režimu: <0,5W

 

Cena s DPH 3.600,-

Prodej pouze s instalací.