Novinky

arr3Silvestr s tv koncerty a živou hudbouV poslední den roku 2022 přinesou domácí i zahraniční televizní stanice nabídku koncertů, živé hudby... arr3Zákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3BZákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3B Je rozhodnuto. Zákazníci satelitní platformy... arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Akční nabídka » Satelity

Komplet multiroom Formuler S Turbo 4K

Komplet multiroom Formuler S TURBO- homesharing v jedné domácnosti, nezávislé sledování programů z jedné přístupové karty na více přijímačích.

Komplet pro příjem programů z jedné přístupové karty na dvou přijímačích nezávisle na sobě, možno rozšířit až na x-přijímačů v domácí síti- intranet nebo internet, předpokladem je vlastní přístupová karta Skylink, Freesat by UPC
Složení:
FORMULER S TURBO - Android Nougat 2x , použití s kartou ICE 0D96, 0D97, Cryptoworks 0D02, Irdeto 0624 na dotaz
 

FORMULER S TURBO 4K ULTRA HD SATELLITE- IPTV RECEIVER - Satelitní a mediální přijímač nové generace 4K UHD. Vychutnejte si všechny důležité technologie Formuleru s novým satelitním přijímačem UHD. Nejlepší funkce z IPTV byly komprimovány do kompaktní komprese S Turbo kompatibilní s cenou, aby si je mohli užívat všichni.
Formuler S Turbo má silný quad-core CPU, který poskytuje více než dostatečný výkon pro provoz úžasného UHD satelitního přijímače & middleware klienta MYTVOnline IPTV.
Nejkrásnější, moderní a inovativní designové koncepty UX / UI jsou přesně zde. Bezproblémová integrace se systémem Android a nativním přehrávačem

 

Cena s DPH 7.600,-

Prodej pouze s instalací.


Amiko multiroom 2TV z jedné karty.

Komplet multiroom Amiko - homesharing v jedné domácnosti, nezávislé sledování programů z jedné přístupové karty na více TV přijímačích včetně HDTV.

Komplet pro příjem programů z jedné přístupové karty na dvou přijímačích nezávisle na sobě,včetně HDTV možno rozšířit v domácí síti- intranet nebo internet pomocí wlan, předpokladem je  přístupová karta Skylink, Freesat by UPC typu Cryptoworks nebo ICE.
Složení:
přijímač AMIKO HD - 2x , použití s kartou ICE 0D96, 0D97 , Cryptoworks 0D02, Přístroj malých rozměrů, který můžete připevnit i na zadní stranu vaši TV.

Specifikace:

- Příjem DVB-S v MPEG-2 a DVB-S2 MPEG-4/H.264

- 1x čtečka UNI 

- Externí IR čidlo (součástí balení)

- 2x vysokorychlostní USB 2.0 

- Ethernet Připojení a USB WiFi podpora

- Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS

- Full HD (1080p) výstup přes HDMI

- YouTube videa
- Fastscan

- RSS Reader a funkce Předpověď počasí (Ethernet nebo WiFi připojení vyžadováno)

- Možnost montáže na televizi (nálepka součástí balení)

- Funkce PVR s možností TimeShift

- Přepínání kanálů za méně než 1 sekundu

- Funkce Picture In Graphic (PIG)

- Elektronický programový průvodce (EPG)

- Podpora titulků

- Teletext (VBI)

- Rodičovský zámek     

- Umožnuje přenos informací o programech z přijímače do přijímače     

- Vzrušující hry  

- Externí napájení DC 12V  

- Spotřeba energie v pohotovostním režimu: <0,5W

 

Cena s DPH 3.600,-

Prodej pouze s instalací.