Novinky

arr3Silvestr s tv koncerty a živou hudbouV poslední den roku 2022 přinesou domácí i zahraniční televizní stanice nabídku koncertů, živé hudby... arr3Zákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3BZákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3B Je rozhodnuto. Zákazníci satelitní platformy... arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Satelitní televize SKYLINK

Skylink bez závazků za standardní cenu.

V naší prodejní kanceláři si pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem.
Dekódovací kartu Skylink
Satelitní anténu (optimální je 80 cm s dojitým konvertorem LNB)
Satelitní přijímač (dekódovací modul) s označením Skylink READY.​

​Rádi vám poradíme a pomůžeme zvolit optimální řešení přímo pro Vás.
Nainstalujeme a nastavíme satelitní přijímač
Pro perfektní příjem všech programů je nutné přesné nastavení satelitní antény a přijímače (dekódovacího modulu), a proto vám doporučujeme využít naší specializované montážní firmy.

Zaregistrujte si službu Skylink na vaší nové dekódovací kartě
Bez správné registrace není možné přijímat žádné kódované programy Skylink. Pro registraci služby Skylink je potřebné:
registrovat kartu
uhradit registrační poplatek

Registraci online v naší prodejní kanceláři.


​Vyberte si, na co se chcete dívat
Desítky hodnotných programů všech žánrů jsou uspořádány do samostatných programových balíčků. Stačí si jen vybrat a uhradit předplatné na zvolené období podle aktuálního ceníku a vámi vybrané programy vám budou automaticky aktivovány. Nemusíte se přitom zavazovat k dlouhodobému předplatnému a nehrozí vám žádné sankce. Co si předplatíte, na to se díváte.

V průběhu předplatného budete mít automaticky přístup i ke všem programům z balíčku Digital a nemusíte tedy zároveň hradit Servisní poplatek, který je již součástí ceny všech placených balíčků. Pokud vám stačí sledovat pouze základní české programy, které jsou součástí balíčku Digital, stačí uhradit Servisní poplatek.

Více informací viz kontakt