Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmPřechod pozemního vysílání na nový standart DVB-T2 HEVC (H.265) plán vypínání (platí pouze pro... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s Androidem V dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Satelitní televize SKYLINK

Skylink bez závazků za standardní cenu.

V naší prodejní kanceláři si pořídíte vše potřebné pro satelitní příjem.
Dekódovací kartu Skylink
Satelitní anténu (optimální je 80 cm s dojitým konvertorem LNB)
Satelitní přijímač (dekódovací modul) s označením Skylink READY.​

​Rádi vám poradíme a pomůžeme zvolit optimální řešení přímo pro Vás.
Nainstalujeme a nastavíme satelitní přijímač
Pro perfektní příjem všech programů je nutné přesné nastavení satelitní antény a přijímače (dekódovacího modulu), a proto vám doporučujeme využít naší specializované montážní firmy.

Zaregistrujte si službu Skylink na vaší nové dekódovací kartě
Bez správné registrace není možné přijímat žádné kódované programy Skylink. Pro registraci služby Skylink je potřebné:
registrovat kartu
uhradit registrační poplatek

Registraci online v naší prodejní kanceláři.


​Vyberte si, na co se chcete dívat
Desítky hodnotných programů všech žánrů jsou uspořádány do samostatných programových balíčků. Stačí si jen vybrat a uhradit předplatné na zvolené období podle aktuálního ceníku a vámi vybrané programy vám budou automaticky aktivovány. Nemusíte se přitom zavazovat k dlouhodobému předplatnému a nehrozí vám žádné sankce. Co si předplatíte, na to se díváte.

V průběhu předplatného budete mít automaticky přístup i ke všem programům z balíčku Digital a nemusíte tedy zároveň hradit Servisní poplatek, který je již součástí ceny všech placených balíčků. Pokud vám stačí sledovat pouze základní české programy, které jsou součástí balíčku Digital, stačí uhradit Servisní poplatek.

Více informací viz kontakt