Novinky

arr3Silvestr s tv koncerty a živou hudbouV poslední den roku 2022 přinesou domácí i zahraniční televizní stanice nabídku koncertů, živé hudby... arr3Zákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3BZákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3B Je rozhodnuto. Zákazníci satelitní platformy... arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Chytrá domácnost


Chytrá domácnost

Instalací chytré domácnosti budete moci ovládat osvětlení, termostaty topení, vrata, brány, rolety,  kamery, zámky dveří, zásuvky a třeba i přívod vody na dálku přes chytrý telefon, tablet, ale i počítač nebo televizi. Chytrou domácnost si můžete snadno pořídit  i bez rekonstrukce či složité instalace zařízení  všechny spotřebiče, senzory a další příslušenství fungují bezdrátově přes Wi-Fi, internet  nebo Bluetooth. 

Chytrá domácnost i s možností zabezpečovacího systému v jednom, Sonoff , Tuya nebo Jablotron.

 

Pokud máte, nebo zvažujete pořízení zabezpečovacího systému, například JABLOTRON 100+, odvděčí se vám spolehlivými službami a zvýšíte úroveň zabezpečení i uživatelského pohodlí vašeho domova. S lehkou dávkou fantazie a zručným montážním technikem, dokážete zautomatizovat a vzdáleně ovládat téměř cokoliv.

 

S instalací na míru přesně pro Váš byt či dům nás neváhejte kontaktovat. Nejčastěji pracujeme se zařízením  firem Jablotron, Sonoff nebo Tuya.

 

 

 

Videoprezentace