Novinky

arr3Silvestr s tv koncerty a živou hudbouV poslední den roku 2022 přinesou domácí i zahraniční televizní stanice nabídku koncertů, živé hudby... arr3Zákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3BZákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3B Je rozhodnuto. Zákazníci satelitní platformy... arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Multimediální centra
Multimediální centra

Multimediální centrum je zařízení umožňující přehrávat různorodé formáty videa a zvuku z interních i externích úložišť, ale také IPTV, internetová rádia či filmy a seriály ze streamovacích služeb. 

Máte doma starší televizi a chcete jako ostatní sledovat Netflix, IPTV, nebo pořady z TV archivu? Hravě si s tím poradí tzv. multimediální centra. Jednoduše je zprovozníte třeba pomocí Wi-fi připojení. Oblíbené pořady on-line se navíc promítnou ve 4K Ultra HD kvalitě. Provádíme instalace a programování zařízení. 

Multimediální centrum a set-top box v jednom

Multimediální centrum s DVB-T2 má ve výbavě TV tuner, který umožňuje naladit digitální televizní vysílání. Pokud si tedy pokládáte otázku, jestli si pořídit set-top box, nebo multimediální centrum, je pro vás multimediální centrum s TV tunerem DVB-T2/T ideální řešení.

Multimediální centrum a záznam na HDD

Multimediální centra mohou používat jak  interní tak externí pevný disk HDD pro ukládání filmů, fotek, hudby, a aplikací. Pokud plánujete stahovat aplikace a filmy, tím větší paměť doporučuji. Multimediální centrum DVB-T2 Android má funkce nahrávání, pro níž se úložiště určitě bude hodit.