Novinky

arr3Silvestr s tv koncerty a živou hudbouV poslední den roku 2022 přinesou domácí i zahraniční televizní stanice nabídku koncertů, živé hudby... arr3Zákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3BZákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3B Je rozhodnuto. Zákazníci satelitní platformy... arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Zabezpečovací systémy

Zabezpečení objektů   EZS

Moderní zabezpečovací systémy, které Vám můžeme nabídnout, umí mnohem víc, než jen pohlídat dům či kancelář. Umí předávat informace o stavu různých zařízení v objektu, umí je i ovládat a sledovat jejich hodnoty. Umí také vyfotografovat a poslat fotky lupiče v objektu. Monitoring přístupů a jiných činností systému je samozřejmostí.

Zajistíme kompletní dodávku a montáž EZS včetně připojení na PCO. Provádíme zabezpečení domů, kanceláří, firem, chalup atd. Kvalitní zabezpečení umožní ochránit vaše soukromí a vytváří pocit bezpečí a jistoty Instalace je šetrná k interiéru, systém je spolehlivý se snadným způsobem ovládání..Je třeba se zaměřit na zabezpečení sebe i majetku, co nejdříve, ne až budete vykradeni !!!

 

Jedním ze systémů zabezpečení, které rádi našim zákazníkům doporučujeme je Jablotron 100. Hlavní technik EZS firmy Sparkie je pro instlaci proškolen výrobcem a je držitelem certifikátu o absolvování odborného kurzu.

Alarm JABLOTRON 100 je vhodný jak pro obytné prostory, tak i garáže, kanceláře, sklady, dílny apod.Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, chrání před požárem, záplavou nebo únikem plyn.

Včasným naplánováním instalace EZS lze ušetřit náklady na montáž, pořízení i provoz systému a mnohem lépe alarm integrovat s ostatními systémy v domě, např. elektroinstalací, topením, zavlažováním, žaluziemi, garážovými vraty.

Při profesionální instalaci získáte u řady pojišťoven nárok na významnou slevu z plateb pojistného. Neprofesionálně zabezpečený byt vám může přinést i zklamání v podobě krácení pojistného plnění při pojistné události.

 

 


Video prezentace

Video prezentace JABLOTRON 100