Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s Androidem V dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Zabezpečovací systémy

Zabezpečení objektů   EZS

Moderní zabezpečovací systémy, které Vám můžeme nabídnout, umí mnohem víc, než jen pohlídat dům či kancelář. Umí předávat informace o stavu různých zařízení v objektu, umí je i ovládat a sledovat jejich hodnoty. Umí také vyfotografovat a poslat fotky lupiče v objektu. Monitoring přístupů a jiných činností systému je samozřejmostí.

Zajistíme kompletní dodávku a montáž EZS včetně připojení na PCO. Provádíme zabezpečení domů, kanceláří, firem, chalup atd. Kvalitní zabezpečení umožní ochránit vaše soukromí a vytváří pocit bezpečí a jistoty Instalace je šetrná k interiéru, systém je spolehlivý se snadným způsobem ovládání..Je třeba se zaměřit na zabezpečení sebe i majetku, co nejdříve, ne až budete vykradeni !!!

 

Jedním ze systémů zabezpečení, které rádi našim zákazníkům doporučujeme je Jablotron 100. Hlavní technik EZS firmy Sparkie je pro instlaci proškolen výrobcem a je držitelem certifikátu o absolvování odborného kurzu.

Alarm JABLOTRON 100 je vhodný jak pro obytné prostory, tak i garáže, kanceláře, sklady, dílny apod.Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, chrání před požárem, záplavou nebo únikem plyn.

Včasným naplánováním instalace EZS lze ušetřit náklady na montáž, pořízení i provoz systému a mnohem lépe alarm integrovat s ostatními systémy v domě, např. elektroinstalací, topením, zavlažováním, žaluziemi, garážovými vraty.

Při profesionální instalaci získáte u řady pojišťoven nárok na významnou slevu z plateb pojistného. Neprofesionálně zabezpečený byt vám může přinést i zklamání v podobě krácení pojistného plnění při pojistné události.

 

 


Video prezentace

Video prezentace JABLOTRON 100