Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmPřechod pozemního vysílání na nový standart DVB-T2 HEVC (H.265) plán vypínání (platí pouze pro... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

» Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV)

Chcete se cítit klidně a bezpečně, když nejste doma, na chatě, v garáži? Nechte si nainstalovat kamerový systém, který vám zaznamená veškerý děj z vašeho střeženého majetku. Můžete sledovat dění na vašem mobilním zařízení (telefonu,tabletu) nebo PC pomocí internetu. Zajistíme pro vás kompletní dodávku a montáž.

 

Videoverifikace a fotoverifikace

Videoslužby jsou významným pomocníkem při dálkovém střežení objektů. Prostřednictvím přenášeného videa umožní zjistit přesný běh událostí v zasaženém místě, což má zásadní vliv na efektivitu a přesnost zásahu a zároveň minimalizuje rozsah možných škod klientů Bezpečnostního centra JABLOTRON. Záznamy jsou archivovány pro potřeby uživatele nebo orgány činné v trestním řízení.

Videoverifikace

Videoprezentace JABLOTRON videoverifikace