Novinky

arr3Silvestr s tv koncerty a živou hudbouV poslední den roku 2022 přinesou domácí i zahraniční televizní stanice nabídku koncertů, živé hudby... arr3Zákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3BZákazníci freeSATu budou přecházet na satelit Astra 3B Je rozhodnuto. Zákazníci satelitní platformy... arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV)

Chcete se cítit klidně a bezpečně, když nejste doma, na chatě, v garáži? Nechte si nainstalovat kamerový systém, který vám zaznamená veškerý děj z vašeho střeženého majetku. Můžete sledovat dění na vašem mobilním zařízení (telefonu,tabletu) nebo PC pomocí internetu. Zajistíme pro vás kompletní dodávku a montáž.

 

Videoverifikace a fotoverifikace

Videoslužby jsou významným pomocníkem při dálkovém střežení objektů. Prostřednictvím přenášeného videa umožní zjistit přesný běh událostí v zasaženém místě, což má zásadní vliv na efektivitu a přesnost zásahu a zároveň minimalizuje rozsah možných škod klientů Bezpečnostního centra JABLOTRON. Záznamy jsou archivovány pro potřeby uživatele nebo orgány činné v trestním řízení.

Videoverifikace

Videoprezentace JABLOTRON videoverifikace