Novinky

arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Skylink: Do roka chceme získat 10 tisíc abonentů v DVB-T2  V říjnu spustí operátor satelitní platformy Skylink svoji placenou televizi také v pozemním... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV)

Chcete se cítit klidně a bezpečně, když nejste doma, na chatě, v garáži? Nechte si nainstalovat kamerový systém, který vám zaznamená veškerý děj z vašeho střeženého majetku. Můžete sledovat dění na vašem mobilním zařízení (telefonu,tabletu) nebo PC pomocí internetu. Zajistíme pro vás kompletní dodávku a montáž.

 

Videoverifikace a fotoverifikace

Videoslužby jsou významným pomocníkem při dálkovém střežení objektů. Prostřednictvím přenášeného videa umožní zjistit přesný běh událostí v zasaženém místě, což má zásadní vliv na efektivitu a přesnost zásahu a zároveň minimalizuje rozsah možných škod klientů Bezpečnostního centra JABLOTRON. Záznamy jsou archivovány pro potřeby uživatele nebo orgány činné v trestním řízení.

Videoverifikace

Videoprezentace JABLOTRON videoverifikace