Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s Androidem V dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV)

Chcete se cítit klidně a bezpečně, když nejste doma, na chatě, v garáži? Nechte si nainstalovat kamerový systém, který vám zaznamená veškerý děj z vašeho střeženého majetku. Můžete sledovat dění na vašem mobilním zařízení (telefonu,tabletu) nebo PC pomocí internetu. Zajistíme pro vás kompletní dodávku a montáž.

 

Videoverifikace a fotoverifikace

Videoslužby jsou významným pomocníkem při dálkovém střežení objektů. Prostřednictvím přenášeného videa umožní zjistit přesný běh událostí v zasaženém místě, což má zásadní vliv na efektivitu a přesnost zásahu a zároveň minimalizuje rozsah možných škod klientů Bezpečnostního centra JABLOTRON. Záznamy jsou archivovány pro potřeby uživatele nebo orgány činné v trestním řízení.

Videoverifikace

Videoprezentace JABLOTRON videoverifikace