Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmPřechod pozemního vysílání na nový standart DVB-T2 HEVC (H.265) plán vypínání (platí pouze pro... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

» Domácí telefony

Domovní telefony a videotelefony

Zajistíme kompletní dodávku a montáž na klíč. Video telefony jsou v provedení barevném nebo černobílém.Pomocí videotelefonu lze otevírat garáž, branku,do systému lze přidat další kameru a výstup z ní sledovat na videotelefonu. K jedné kamerové jednotce lze připojit více videotelefonů. Ovládání je z jednoho či více míst.

Instalujeme také IP videotelefony, telefony fungují po datové síti a to jak metalické tak wifi.

pro bytová družstva, správcům objektů, hotelům i majitelům rozsáhlejších nemovitostí nabízíme kompletní služby spojené s vybudováním, servisem  a modernizací telefonů a vidotelefonů.

Pro objednání či informace kontaktujte naší firmu.