Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmPřechod pozemního vysílání na nový standart DVB-T2 HEVC (H.265) plán vypínání (platí pouze pro... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

» Satelitní technika

Satelitní technika DVB-S


Nejlepší řešení tam, kde klasická anténa nestačí. Montujeme všechny typy satelitních antén, receiverů, multiswitschů, DiSEqC přepínačů. Dodáme vám zařízení přímo na míru a včetně montáže.

Zajistíme příjem Českých Slovenských ale také zahraničních programů (anglické, arabské, francouzské, italské, ruské) info mailem.

Placené programy nebo servisní poplatek lze aktivovat u nás v obchodě v Horoušanech, ul. Na Svahu 206.(aktivace do několika minut)

Dodáváme komplet pro příjem nebo nainstalujeme zařízení zakoupené zákazníkem

Provádíme montáže satelitních systémů a to nejčastěji vybavených kartami firem Skylink nebo FreeSat pro příjem českých programů. Klademe důraz na kvalitu, a proto poskytujeme služby na maximálně možné úrovni. Jsme vybaveni moderní technikou a bez problémů provedeme jakoukoliv montáž na co možná nejlepší úrovni. Zakazníci kteří si od nás objednají zboží a služby, mají zdarma v případě reklamace nárok na zapůjčení nového příjmače nebo časti sestavy, na dobu nezbytně nutnou k vyřízení reklamace.


 

Provádíme kompletní dodávku a servis FreeSat

Vážení zákazníci, naše firma je autorizovaný partner FreeSat.Instalace provádíme do 48h.