Novinky

arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s Androidem V dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3freeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HDfreeSAT vypnul Prima ZOOM v SD, pokračuje v HD 26.03.2018 09:19.34 DNES! | Tisk | komentáře ... arr3Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník. Změny na Skylinku:Konec některých programů, start Cartoon Network, nový ceník K 1. březnu 2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní... arr3ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby. Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Satelitní technika

Satelitní technika DVB-S


Nejlepší řešení tam, kde klasická anténa nestačí. Montujeme všechny typy satelitních antén, receiverů, multiswitschů, DiSEqC přepínačů. Dodáme vám zařízení přímo na míru a včetně montáže.

Zajistíme příjem Českých Slovenských ale také zahraničních programů (anglické, arabské, francouzské, italské, ruské) info mailem.

Placené programy nebo servisní poplatek lze aktivovat u nás v obchodě v Horoušanech, ul. Na Svahu 206.(aktivace do několika minut)

Dodáváme komplet pro příjem nebo nainstalujeme zařízení zakoupené zákazníkem

Provádíme montáže satelitních systémů a to nejčastěji vybavených kartami firem Skylink nebo FreeSat pro příjem českých programů. Klademe důraz na kvalitu, a proto poskytujeme služby na maximálně možné úrovni. Jsme vybaveni moderní technikou a bez problémů provedeme jakoukoliv montáž na co možná nejlepší úrovni. Zakazníci kteří si od nás objednají zboží a služby, mají zdarma v případě reklamace nárok na zapůjčení nového příjmače nebo časti sestavy, na dobu nezbytně nutnou k vyřízení reklamace.


 

Provádíme kompletní dodávku a servis FreeSat

Vážení zákazníci, naše firma je autorizovaný partner FreeSat.Instalace provádíme do 48h.