Novinky

arr3ČT3 bude vysílat do konce října.ČT3, nový programový okruh České televize, který odstartoval v březnu 2020 během lockdownu, bude... arr3Skylink: Do roka chceme získat 10 tisíc abonentů v DVB-T2  V říjnu spustí operátor satelitní platformy Skylink svoji placenou televizi také v pozemním... arr3DVB-T T2 informace zákazníkůmHarmonogram vypínání celoplošných sítí DVB-T Multiplex... arr3Openbox AS4K CI Pro a Formuler S Mini - povedené satelitní UHD přijímače s AndroidemV dnešní recenzi si představíme rovnou dva satelitní přijímače, jejichž společnou vlastností je... arr3AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScanAB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan 24.02.2018... arr3VU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TVVU+ s podporou vysokých datových toků a dekódování Pantelio a MTS TV Výrobce populárních... arr3Provozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou BundesliguProvozovatel Digi TV získal práva na německou fotbalovou Bundesligu 07.03.2018 Český televizní...

KONTAKTY

Karel Kazda
Na Svahu 206
Horoušany 250 82
tel: +420 604 113 902
servis(a)sparkie.cz
Prodejní kancelář, otevřeno dle domluvy.
Možnost parkování.

Nabídka - co nabízíme » Satelitní technika

Satelitní technika DVB-S


Nejlepší řešení tam, kde klasická anténa nestačí. Montujeme všechny typy satelitních antén, receiverů, multiswitschů, DiSEqC přepínačů. Dodáme vám zařízení přímo na míru a včetně montáže.

Zajistíme příjem Českých Slovenských ale také zahraničních programů (anglické, arabské, francouzské, italské, ruské) info mailem.

Placené programy nebo servisní poplatek lze aktivovat u nás v obchodě v Horoušanech, ul. Na Svahu 206.(aktivace do několika minut)

Dodáváme komplet pro příjem nebo nainstalujeme zařízení zakoupené zákazníkem

Provádíme montáže satelitních systémů a to nejčastěji vybavených kartami firem Skylink nebo FreeSat pro příjem českých programů. Klademe důraz na kvalitu, a proto poskytujeme služby na maximálně možné úrovni. Jsme vybaveni moderní technikou a bez problémů provedeme jakoukoliv montáž na co možná nejlepší úrovni. Zakazníci kteří si od nás objednají zboží a služby, mají zdarma v případě reklamace nárok na zapůjčení nového příjmače nebo časti sestavy, na dobu nezbytně nutnou k vyřízení reklamace.


 

Provádíme kompletní dodávku a servis FreeSat

Vážení zákazníci, naše firma je autorizovaný partner FreeSat.Instalace provádíme do 48h.